کلیه کارگاه‌ها زمان‌بندی شده است و کاملا استاندارد می‌باشند؛ بنابراین طبق اهداف تعیین شده به صورت تئوری و عملی برگزار می‌شود و کلیه کارآموزان پس از اتمام دوره نهایت رضایت را دارا بوده و آماده جذب بازار کار خواهند بود.

کلیه کارگاه‌ها دارای بخش تئوری و بخش عملی است و کارگاه‌ها کاملا پویا برگزار می‌شوند.

پزشکان و پیراپزشکان مخاطبان کارگاه‌ها می‌باشند. همچنین در کارگاه‌های غیرتهاجمی افراد با هر نوع مدرک تحصیلی توانایی شرکت را دارند. در صفحات مربوط به هر کارگاه، واجدین شرایط شرکت در هر کارگاه معرفی شده اند.

کلیه گواهینامه‌ها ظرف 3 ماه کاری صادر و به آدرس شما ارسال خواهد شد. بنا به شرایط جهانی کرونا، ممکن این روند ارسال، بیشتر شود که این موضوع به اطلاع کارآموزان خواهد رسید.

کلیه گواهینامه‌های صادر شده دارای مهر برجسته و هولوگرام بوده و قابل استعلام از آکادمی BioCare اروپا می‌باشد.

پس از پایان کارگاه‌ها امتحان کتبی برگزار نمی‌شود و نمره‌ها بر اساس پویایی فرد در کارگاه، سوال و پاسخ و رفع اشکال می‌باشد.

در کلیه کارگاه‌ها تدریس به صورت تئوری و عملی خواهد بود و مطالب به صورت عملیاتی تدریس خواهد شد.

با مراجعه به سایت www.biocareacademy.eu می توانید با وارد کردن کد اختصاصی گواهینامه در قسمت مربوطه استعلام را دریافت کنید.

چنانچه از شرکت در دوره انصراف دهید، تا 24 ساعت مانده به شروع کارگاه، 20 درصد از هزینه کسر شده و به شما عودت داده خواهد شد.

از 24 ساعت مانده به شروع کارگاه تا لحظه شروع کارگاه، 50 درصد کسر شده و پس از شروع کارگاه، به هیچ عنوان امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

بله. کلیه کارگاه‌ها توسط پزشکان متخصص و مجرب مورد تأیید آکادمی تدریس خواهند شد.

کلیه منابع آموزشی یا در همان روز شروع کارگاه تقدیم می‌شود و یا پس از آن، با عضویت در سایت به آن دسترسی خواهید داشت.

بله.  البته باید هزینه گواهینامه المثنی را پرداخت نمایید.

بله. می توانید از طریق واتس‌اپ و یا تلگرام مرکز، سوالات خود را مطرح نمایید. کارشناسان و متخصصان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.