چرا آموزش آنلاین

امروزه دسترسی به اینترنت یکی از عمومی‌ترین امکاناتی است که در اختیار بخش بسیار عظیمی از افراد جامعه است. همین گسترش دسترسی باعث شده است بسیاری از امورات زندگی دستخوش تغییر و تحولاتی اساسی شود. از جمله این موارد، حوزه آموزش است. این روزها آموزش آنلاین دیگر واژه‌ای نامأنوس برای مردم نیست؛ حتی در مورد آموزش‌های تخصصی پزشکی مانند تزریق ژل و بوتاکس.

با آموزش آنلاین دیگر افراد لازم نیست هزینه‌های بسیار بالای رفت و آمد و اقامت را بپردازند. به راحتی می‌توان با حضور در منزل یا محل کار و تنها با یک خط اینترنت، یک لپتاپ یا تبلت در دوره حضور داشت و درست مانند افرادی که در دوره‌های حضوری شرکت کرده‌اند، از آن استفاده کرد.

آموزش آنلاین تزریق ژل و بوتاکس

شیوه آموزش آنلاین کارگاه‌‌های گروه پزشکی پاسارگاد

شیوه‌ها و متدهای مختلفی برای آموزش آنلاین در سطح دنیا و ایران به کار گرفته می‌شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند اما از آنجا که رویکرد گروه پزشکی پاسارگاد همواره تکیه بر کیفیت آموزشی بوده است، پس از مدت‌ها پژوهش و تحقیق، باکیفیت‌ترین و در عین حال کم‌نقص‌ترین شیوه آموزش آنلاین به صورت اختصاصی برای دوره‌ها طراحی و پیاده سازی شده است.

در این شیوه، شما می‌توانید از هر جای دنیا تنها با اتصال به اینترنت از طریق لپتاپ یا تبلت خود، و بدون هیچ سخت افزار یا نرم افزار خاصی در کارگاه‌ها شرکت کرده و به صورت زنده (LIVE) از تدریس استفاده کنید.

در دوره‌های آموزش آنلاین گروه پزشکی پاسارگاد که بر بستر یک پلتفرم اختصاصی است، تمامی امکانات کلاس‌های حضوری مانند تخته وایت برد، جزوات، ارتباط تصویری و صوتی، پرسش و پاسخ، و … به صورت دیجیتالی با بالاترین کیفیت تدارک دیده شده است. حتی شما نیز می‌توانید بخش عملی را با جزئیات به صورت زنده همانند شرکت کنندگان حضوری در کارگاه ملاحظه نمایید.

سوابق برگزاری دوره های آنلاین در گروه پزشکی پاسارگاد نشان داده است که حتی پزشکان و پیراپزشکان خارج از ایران نیز با اطمینان خاطر و علاقه در این دوره ها ثبت نام و شرکت می نمایند.

ویژگی‌های منحصر به فرد کارگاه‌های آنلاین گروه پزشکی پاسارگاد

ارتباط زنده صوتی و تصویری

کلیه کارگاه‌های آنلاین آموزشی به صورت زنده (Live) برگزار می‌شود. در سامانه آموزش آنلاین، شرکت کنندگان آنلاین همزمان با شرکت کنندگان حضوری تصویر مدرس دوره را با کیفیت بالا دیده و صدای او را می‌شنوند.

مدرک معتبر بین المللی

همانند دوره های حضوری، به شرکت کنندگان در دوره های آنلاین نیز مدرک معتبر بین المللی از سوی آکادمی Biocare اروپا اعطا خواهد شد و این مدرک هیچ تفاوتی با مدارک دوره‌های حضوری ندارد.

پخش آنلاین بخش عملی

بخش عملی مهم ترین قسمت کارگاه‌ها است. حتی افراد حاضر در کارگاه نیز تصویر بخش عملی را مثل شما از نمای دوربین می بینند و از این جهت تفاوتی میان شرکت کنندگان حضوری و آنلاین نیست.

دسترسی آنلاین به منابع آموزشی

در سامانه آموزش آنلاین، تصویر پاورپوینتی که مدرس دوره از روی آن مباحث آموزشی را تدریس می کند برای شما به صورت دیجیتالی نمایش داده می شود و فایل های صوتی و تصویری برای شما نیز پخش خواهد شد.

تطابق با هر سرعت اینترنت

سامانه آنلاین گروه پزشکی پاسارگاد با سرعت اینترنت شما خود را سازگار می‌کند و شما می‌توانید حتی با سرعت 256 kbps هم از این سامانه استفاده نمایید. این سرعت توسط تمامی اپراتورها پشتیبانی می‌شود.

برای شرکت در کارگاه‌های آنلاین باید از کجا شروع کنم؟

شرکت در کارگاه در روز تعیین شده

حالا همه چیز مهیاست تا شما نیز همانند شرکت کنندگان حضوری، در روز تعیین شده وارد سامانه شده و به صورت آنلاین در کارگاه شرکت کنید. بخش عملی نیز همانند بخش تئوری برای شما پخش خواهد شد.

برگزاری جلسه تست و آشنایی

پس از ثبت نام، لینک و مشخصات سامانه آموزش آنلاین در اختیار شما قرار خواهد گرفت. سپس از بخش پشتیبانی با شما تماس گرفته شده و وقتی تعیین خواهد شد تا قبل از روز کارگاه ضمن حضور در سامانه، با امکانات آن آشنا شده و کیفیت ارتباط توسط کارشناسان ما ارزیابی شود.

ارسال درخواست ثبت نام

در ابتدا لازم است تا درخواست خود را برای شرکت آنلاین در دوره ثبت نمایید. همانند دوره های حضوری، برای این کار لازم است تا از طریق شماره واتساپ یا شماره گروه پزشکی پاسارگاد، مدارک خود را ارسال نمایید تا به درخواست شما رسیدگی شود.

برای شرکت در کارگاه‌های آنلاین گروه پزشکی پاسارگاد چه امکاناتی لازم است؟

کامپیوتر رومیزی، لپتاپ یا تبلت

با قابلیت اتصال به اینترنت

اتصال اینترنت با حجم کافی

با سرعت حداقل 256 کیلوبیت در ثانیه و حداقل 1 گیگ ترافیک

وب کم و هدست (هندزفری)

در صورت تمایل به مشاهده تصویر و صدای شما توسط استاد

قوانین و مقررات شرکت در دوره‌های آنلاین آموزشی

مسئولیت تهیه امکانات لازم برای شرکت در دوره آنلاین (مانند اینترنت پر سرعت، لپتاپ، وبکم و …) بر عهده ثبت نام کننده است و چنانچه به دلیل مشکلات فنی از سوی شرکت کننده در دوره، امکان حضور در وبینار فراهم نشد، مسئولیتی متوجه گروه پزشکی پاسارگاد نخواهد بود.
تیم پشتیبانی در طول برگزاری کارگاه، به صورت دائم در حال بررسی وضعیت برگزاری آنلاین دوره هستند و چنانچه هر مشکلی پیش بیاید، در اسرع وقت می‌توانید به صورت آنلاین به بررسی و حل مسأله بپردازید.
برای هر ثبت نام یک حساب کاربری اختصاصی برای هر شرکت کننده ایجاد می‌شود و شرکت کننده در دوره آنلاین به هیچ عنوان اجازه ندارد اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار دیگران قرار دهد. چنانچه برای تیم پشتیبانی به هر صورتی احراز شود که شخصی غیر از شخص ثبت نام کننده در دوره، در حال استفاده از سامانه است، این اختیار را دارد تا ارتباط را به طور کلی قطع کرده و از ادامه استفاده کاربر از وبینار امتناع نماید. توجه داشته باشید که هزینه پرداخت شده برای دوره در این صورت، به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.